Viscoflex web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişlerinizin teslimatları Horoz Lojistik firması tarafından yapılmaktadır.

Ankara içi teslimatlar 48 saat içeresinde kendi araçlarımız ve ekiplerimizle kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sipariş esnasında belirttiğiniz adresteki daire kapısına kadar teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine gönderilmektedir. Sipariş kargo şubesine geldiğinde, alıcı haberdar edilir. 

Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra SMS ile tarafınıza iletilecek olan kargo firması adı ve takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta yolu ile Visco Market tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Ek olarak, kargo firmaları tarafından teslimat tarihi öncesinde SMS veya telefon yolu ile bilgi verilmektedir.

 

Önemli Bilgiler

Tüm  teslimatlar Ücretsizdir. 

Yatak ürünleri anlaşmalı kargo tarafından müşteri kat kapısına kadar teslim edilmek zorundadır. Aksi yönde bir durum oluşması halinde lütfen bize bildiriniz.

 

Bu sayfadaki bilgiler sizin için yeterli değil ise lütfen bizlerle 444 4099 no'lu telefon yoluyla veya destek@viscoflex.com.tr e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.