120 Gece Deneme Süresi

Viscomarket.com'dan aldığınız ürünümüzden memnun kalacağınıza eminiz fakat yine de iade talebi oluşturmak isterseniz sizlere ürünümüze olan güvenimizden dolayı Yataklarımızda 120 gece deneme süresi tanıyoruz.

İade işlemine karar vermeniz halinde hediye ünümüzün de iade edilen yatakla birlikte  sizlerden almamız gerekmektedir.

Bunun için tek yapmanız gereken herhangi bir koşul belirtmeksizin yatağın size teslim edilmesinden itibaren 120 gece içinde talebinizi 444 4 099 numaralı müşteri hizmetlerini aramanızdır.

İade talebinizi tarafımıza bildirdikten sonra 7 iş günü içerisinde nakliye aracımız ya da anlaşmalı kargo firmamız aracılığı ile iade edeceğiniz yataklar evinizden alınır. Teslimat ile ilgili masraflar tarafımızca karşılanır. Yatakların tarafımıza ulaşmasından itibaren 7 gün içinde nakit olarak ödediğiniz ücret, 10 gün içerisinde kredi kartıyla ödediğiniz ücretin iadesi yapılır. 

Uyku alışkanlıklarınızı değiştirecek olan Viscoflex ve Nubi Sleep yataklarına  alışma süreniz 30-60 gün arasında değişmektedir. Bu sebeple koşulsuz iade süresi 60 günden sonra başlamaktadır.

Ürün 60-120 gün arasında tarafımıza teslim edilirken üründe bulunan özelliklerin bozulmamış olması gerekmektedir. Ürün teslim edilirken kılıf, örtü, hediye olarak verilen ürünler de ürünle teslim edilmeli, üründe yıkama, kuru temizleme, kalıcı leke, kesik, yanık gibi bir kusur bulunmamalıdır. Ürünün alıcıya teslim edildiği gibi naylon paketiyle kaplanması olası kirlenme tehlikesinden korunması müşterinin sorumluluğundadır.

Özel ölçü seçilerek üretilmiş ürünler, kampanyalı ürünler ve outlet bölümümüzden alınmış ürünlerle bebek ve çocuk yatakları ve diğer yan uyku ürünleri 120 gece deneme ve iade kapsamında değildir. Kanundan kaynaklanmayan hallerde iade edilemez ve değiştirilemez.

Satın almış olduğunuz yatağı belirlenen alışma süresi olan 60 günden önce iade etmek istemeniz halinde fatura tutarınız üzerinden %20 oranında kesinti yapılarak ürününüz istediğiniz başka bir yatakla değiştirilebilir ya da iadesi alınabilir.